Wiertarki promieniowe

O Firmie

PAX PHU to firma oferująca najwyższej jakości urządzenia do obróbki stali. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą, ale także serwisem poszczególnych urządzeń, zapewniając naszym klientom kompleksowe usługi dostosowane do ich potrzeb.

Jednocześnie jesteśmy także generalnym dystrybutorem renomowanych urządzeń, jakie produkowane są przez znane i cenione w branży firmy, są to m.in.: ERLO, DANOBAT, GEKA, LOAR, BEKAMAK, GAMOR. Znakomita wieloletnia współpraca zaskutkowała licznymi pozytywnymi referencjami, jakimi dzisiaj możemy się pochwalić. Nasza firma jest ceniona w branży metalowej. Z naszej oferty skorzystało do tej pory wiele przedsiębiorstw, małych, średnich oraz dużych. Wśród naszych najważniejszych odbiorców warto wymienić: WELDON ROPCZYCE, EXBUD SKANSKA, POLIMEX SIEDLCE, KRAKODLEW SA, GRUPA MOSTOSTAL WARSZAWA, a także wiele innych firm.

Naszą domeną jest dostarczanie profesjonalnych urządzeń do obróbki metali do wytwórni konstrukcji stalowych. W ten sposób możliwe jest wykonanie takich czynności jak cięcie kształtowników blach oraz profili, ale także taka obróbka jak wykrawanie otworów, gięcie czy wiercenie. Urządzenia, jakie Państwu proponujemy są odpowiednie do produkcji jednostkowej, ale także seryjnej. W razie potrzeby oferujemy także profesjonalne wsparcie i doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich maszyn dostosowanych do Państwa wymagań. Nasza firma oferuje także profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

KATALOG PAX 2020